МАЈА ОГЊЕНОВИЋ: Циљеви највиши,имамо још бољи баланс у екипи
Наравно да су наша очекивања највећа, ми смо европске и светске шампионке, то даје одређену дозу притиска и обавезу коју се трудимо да увек испунимо на нама својствен начин, освајањем медаље, каже капитен женске одбојкашке репрезентације Србије Маја Огњеновић.
Маја Огњеновић / Фото Н. Скендерија
Она је на званичној конференцији за медије у Токију истакла да је екипа спремна, упркос томе што није била заједно годину и по дана.
"Видим да је то најчешће питање, да ли може да нас омете на путу. Само смо се још више зажелеле, само смо још искусније ми старије, а млађе још више жељне успеха. Направљен је још бољи баланс", истакла је Огњеновић.
Препоручујемо
Легенда Партизана загрмела! "Повратак Ловерња маркетиншки потез, не кошаркашки"
18. 04. 2026. у 11:37
Новак Ђоковић у новој улози! Тенисер добио прилику каква се ретко добија
18. 04. 2026. у 11:02
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!
Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.
15. 04. 2026. у 07:15
Какав жреб! Србија - Хрватска у последњој борби за пласман на Мундијал!
Најновије вести из фудбала тичу се и Србије и Хрватске.
16. 04. 2026. у 13:20
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)