ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ: Славили Хачанов, Зверев и Хуркач
АЛЕКСАНДАР Зверев, четврти носилац на олимпијском турниру, лако је у првом колу савладао ветеран Јен-Хсуна Луа из Кинеског Тајпеха са 6:1, 6:3.

Фото: EPA-EFE/ETTORE FERRARI
Против тридесетседмогодишњег тенисера питање победника ниједног тренутка није се постављало, Зверев је морао да спасе само једну брејк лопту и лако је славио.
У другом колу, Немца чека бољи из дуела Галан – Сафват.
Карен Хачанов почео је тријумфом у потенцијално незгодном окршају са Јошихитом Нишиоком – било је 3:6, 6:1, 6:2.
Сада Руса чека Џејмс Дакворт из Аустралије, који је савладао Словака Лукаса Клајна са 5:7, 6:3, 7:6 (7-4) за два сата и двадесет минута игре.
Хуберта Хуркача очекивало је незгодно прво коло са Мартоном Фучовичем, он је одлучио да се повуче у последњем тренутку. Зато је Пољак имао лак посао са Луком Савилом из Аустралије – 6:2, 6:4.
Препоручујемо

БАСКЕТАШИ И ДАЉЕ НЕПОБЕДИВИ: Србија славила након великог преокрета против Пољске!
25. 07. 2021. у 05:23

НОВАК УЛЕПШАО ДАН ПРОТИВНИКУ: "Желим да се овај дан никада не заврши" (ФОТО)
24. 07. 2021. у 13:46

НОВАК ЂОКОВИЋ ЧЕСТИТАО МИКЕЦУ: "Стално смо се шалили да мора да устаје у шест ујутру"
24. 07. 2021. у 11:54

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА данас смо вам спремили пар занимљивих предлога.
09. 06. 2025. у 07:30

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!
Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.
07. 06. 2025. у 23:03

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)