НОВАК ОПЕТ У НЕВРЕМЕ: Апели организаторима не помажу, ево када Ђоковић игра против Штруфа

Оља Мркић

25. 07. 2021. у 14:04

ОРГАНИЗАТОРИ тениског турнира на Олимпијским играма у Токију оглушили су се о захтеве Новака Ђоковића да се почетак мечева одложи за каснје у току дана, због паклених временских услова.

НОВАК ОПЕТ У НЕВРЕМЕ: Апели организаторима не помажу, ево када Ђоковић игра против Штруфа

ФОТО: Тањуг

Најбољи тенисер света изаћи ће на терен у другом колу Олимпијских игара против Јан-Ленарда Штруфа у понедељак око девет сати ујутру по средњоевропском времену, упркос апелима да мечеви због врућине почну касније.

Програм почиње у четири сата изјутра, а пре светског броја један своје дуеле одиграће Наоми Осака – Викторија Голубић, Александер Зверев – Данијел Галан и Дона Векић – Арина Сабаленка, али без обзира на дужину трајања ових мечева тешко да ће Новак заобићи врућину и спарину која влада у Токију.

Податак који би мање требало да брине његов стручни штаб је што је у пет дуела против Немца изгубио само један сет, па би било право чудо уколико тим стопама не би кренуо и сутра.

Уколико победи, Новака би у трећој рунди чекао бољи из окршаја Алехандра Давидовича Фокине и Џона Милмана, који је на програму не пре 7.30 по средњоевропском времену.

Нина Стојановић такође игра свој меч друге рунде – ривалка јој је Марија Сакари из Грчке, полуфиналисткиња Ролан Гароса и тренутно 19. тенисерка света. Тај окршај на програму је у 4.00 на терену број седам.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
И ПОРЕД ВЕЛИКЕ ПРЕДНОСТИ АРСЕНАЛ СТРЕПИ: Брзи гол на Бернабеу би могао бити каталиста незаборавне вечери у храму фудбала

И ПОРЕД ВЕЛИКЕ ПРЕДНОСТИ АРСЕНАЛ СТРЕПИ: Брзи гол на "Бернабеу" би могао бити каталиста незаборавне вечери у храму фудбала

"ТОБЏИЈЕ" са три гола предности долазе у Мадрид, али репутација Реала је таква да чак ни то није довољно да ико из редова енглеског великана помисли да је овај четвртфинални двомеч решен пред вечераши реванш који је се игра на "Сантијаго Бернабеу" од 21.00.

16. 04. 2025. у 07:40

АМЕРИ УВЕЛИ ДАН РУСА! Чудо невиђено: Вашингтон установио нови празник - наређено да га сви поштују!

АМЕРИ УВЕЛИ ДАН РУСА! Чудо невиђено: Вашингтон установио нови празник - наређено да га сви поштују!

Откако су Владимир Путин и Доналд Трамп, председници Русије и Сједињених Америчких Држава, недавно разговарали телефоном, дешавају се досад незамисливе ствари.

16. 04. 2025. у 12:04

Коментари (0)

АМЕРИ УВЕЛИ ДАН РУСА! Чудо невиђено: Вашингтон установио нови празник - наређено да га сви поштују!