ЈОВИЋУ НИКАКО ДА КРЕНЕ У РЕАЛУ: Лука стартовао против Ренџерса, за 45 минута без шута на гол

25. 07. 2021. у 21:38

РЕАЛ Мадрид играо је против Ренџерса пријатељску утакмицу (1:2), а Карло Анћелоти пружио је Луки Јовићу шансу од старта меча.

Ипак, српски нападач никако да проигра у "краљевском" клубу, те за 45 минута колико је добио прилику да игра није шутнуо на гол ривала.

Занимљиву статистику извукао је један од навијача. Наиме, Јовић је једини замењен на одмору, док су сви остали добили макар 60 минута.

Све што је успео да уради током првог полувремена је да се нађе једном у офсајду, а начинио је и два фаула.

Остаје да се види какав ће бити статус репрезентативца Србије у Реалу. Често се последњих дана пише да би могао да оде негде на позајмицу.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45