КОРОНА ДЕСЕТКОВАЛА ЗВЕЗДИНОГ РИВАЛА: Четири играча Каирата позитивна, међу њима и Бањак

Марко Паунић
Марко Паунић

26. 07. 2021. у 11:35

Црвена звезда у среду од 20.30 игра против Каирата, где мора да јури победу од два гола предности, после шокантног пораза од 2:1 у првом мечу у Казахстану.

КОРОНА ДЕСЕТКОВАЛА ЗВЕЗДИНОГ РИВАЛА: Четири играча Каирата позитивна, међу њима и Бањак

Фото: Фејсбук принтскрин/ФК Каират, Инстаграм/Црвена звезда

Ипак, црвено-белима ће бити знатно олакшан дуел у реваншу, јер је неколико играча Каирата заражено корона вирусом. Међу њима су Маки Бањак и Хосе Канте, стрелци голова за Казахстанце у првом мечу.

Поред њих, корона је установљена и код Понкратилова и Абикена.

Екипа Каирата стигла је у Београд у раним јутарњим часовима. Подсећамо, дуел је на програму у среду од 20.30. Правило гола у гостима више не важи, а Звезда ће бити ослабљена јер ће на трибинама моћи да буду само деца до 14 година.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (3)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)