ОН САМ ПОТВРДИО ДА СУ У ПРЕГОВОРИМА: Партизан се појачава из Олимпијакоса

ЦРНО-БЕЛИ заоштравају конкуренцију.

ОН САМ ПОТВРДИО ДА СУ У ПРЕГОВОРИМА: Партизан се појачава из Олимпијакоса

FOTO: M. Vukadinović

Одласком Владимира Стојковића у Саудијску Арабију, Партизан је остао без капитена, али и без поузданог голмана. Зато су се црно-бели дали у потрагу за његовим наследником на голу.  Најпре се појавила информација да Партизан жели голмана Шерифа Душана Марковића, али Мондо пише да клуб из Хумске увелико преговара са некадашњим младим репрезентативцем Стефаном Чупићем (27).

У питању је чувар мреже никозијског Олимпијакоса који је поникао у ОФК Београду, а чија је досадашња каријера била веома "прошарана" јер је био и у Норвешкој, Јерменији...

Чупић је од јануара на Кипру и наступио је на укупно три утакмице за овај клуб, а у случају доласка у Партизан заоштрио би конкуренцију међу стативама и Александра Станојевића ставио на "слатке муке" пошто су ту још Александар Поповић и Немања Стевановић, односно млади Лазар Славковић.

- Могу да кажем да су остварени први контакти с Партизаном, али ја сам и даље на Кипру и под уговором сам са Олимпијакосом. Мислим да не морам да наглашавам колико би ми значило играње за такав клуб као што је Партизан  - рекао је Стефан Чупић за Мондо.

(Мондо)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

Климатске промене су одговорност свих актера друштва