БУЛУТ ОПРЕЗАН ПРЕД ПОЛУФИНАЛЕ: Наш циљ су обе победе, морамо да се боримо да би до њих дошли
27. 07. 2021. у 20:20
БАСКЕТАШИ Србије одиграли су беспрекорно групну фазу на Европском првенству и сада их очекује борба у полуфиналу.
Повезане вести
ОТКАЗ ЗБОГ РАСИЗМА! Грчки коментатор вређао спортисту из Јужне Кореје: "Како он види лоптицу?"
СПОРТСКИ коментатор грчке државе телевизије ЕРТ добио је отказ јер је током преноса меча с Олимпијских игара у Токију расистички коментарисао јужнокорејског стонотенисера.
27. 07. 2021. у 18:37
ДАЧИЋ ЧЕСТИТАО МИЛИЦИ МАНДИЋ: Хвала вам на срећи коју доносите нашој земљи
ПРЕДСЕДНИК Народне скупштине Републике Србије Ивица Дачић честитао је данас српској теквондискињи Милици Мандић освајање златне медаље на Олимпијским играма у Токију.
27. 07. 2021. у 17:56
БРАВО МИЛИЦЕ, СРБИЈА СЕ ПОНОСИ ВАМА: Премијерка Ана Брнабић честитала златној српској репрезентативки
ПРЕМИЈЕРКА Србије Ана Брнабић честитала је данас српској репрезентативки у теквондоу Милици Мандић освојање златне медаље на Олимпијским играма у Токију.
27. 07. 2021. у 17:45
ВЕРЕНИК МИЛИЦЕ МАНДИЋ ОТКРИО ДА ЈЕ ПОВРЕЂЕНА ОТИШЛА У ТОКИО: Доживела је руптуру мишића 25 дана пре почетка Игара
МИЛИЦА Мандић одушевила је Србију. Наша сјајна теквондисткиња је освојила златну медаљу на Олимпијским играма у Токију, а томе колико је било тешко доћи до најсјајнијег одличја говорио је њен вереник Марко Ђуричић.
27. 07. 2021. у 17:25
ПЕЛЦЕР СЕ ПРИМИО: Хрватица "украла" златну медаљу Милици Мандић па освојила једну и за себе (ФОТО)
МИЛИЦА МАНДИЋ је од данас двострука олимпијска шампионка пошто је после Лондона 2012. освојила златну медаљу и у Токију.
27. 07. 2021. у 17:11
Најновије из рубрике
ХЕЛЕНИ ПЛИВАЈУ КА ПОСТОЉУ: Ватерполисти Грчке после победе над Италијом осигурали прво место у групи Ф и пласман у полуфинале ЕП у Београду
ГРЦИ ником не праштају на Европском првенству у Београду. Хелени сусиноћ у дербију другог кола групе Ф друге фазе надиграли Италију са 15:13 и не само што су осигурали полуфинале, него су и зацементирали прво место. А то значи да ће се у петак за улазак у финале борити са другопласираном екипом из групе Е. "Делфини" вечерас (20.00) играју са Црногорцима, док ће се Шпанци и Мађари борити за пласман међу четири најбоље екипе на шампионату- Победник групе Е састаће се са победником сутрашњег дуела Хрватска - Италија.
20. 01. 2026. у 12:35
ГОТОВО ЈЕ! Партизан прецртао фудбалера због "дугачког језика"
САГА је завршена!
20. 01. 2026. у 12:31
"ЧУКАРИЦА 2026"! Све је спремно за ново издање зимског фудбалског турнира
Зимски фудбалски турнир „Чукарица 2026“ окупиће седам екипа са Чукарице и још пет тимова са других београдских општина, а биће одржан у периоду од 31. јануара до 22. фебруара 2026. године.
20. 01. 2026. у 12:00
Коментари (0)