ЈУНАЈТЕД ДОБИО ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Француски дефанзивац стигао на "Олд Трафорд"
ДИЛЕМЕ више нема. Манчестер јунајтед је добио велико појачање. У питању је Рафаел Варан.
ФОТО: АП/Тањуг
Енглески великан ће Реалу платити 46 милиона евра и то ако француски штопер испуни одређене бонусе.
Варан је са "краљевићима" освојио све што је могао, па је одлучио да направи нови корак у каријери. Одлучио се за "црвене ђаволе" који ће са сјајним дефанзивцем добити озбиљан квалитет у последњој линији тима.
Са репрезентацијом Француске је освојио Светско првенство у Русији 2018. године.
Подсетимо, Манчестер јунајтед је пре доласка Варана ангажовао и Џејдона Санча који је дошао из Борусије Дортмунд.
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ - НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Типов" тикет за петак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
24. 10. 2025. у 08:06
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
23. 10. 2025. у 14:39
СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)