УЕФА ОДЛУЧИЛА: Дуел Челсија и Виљареала пред 13.000 навијача
УЕФА је данас објавила да ће утакмици Суперкупа између шампиона Европе, Челсија, и освајача Лиге Европе Виљареала, моћи да присуствује до 13.000 навијача.
ФОТО: АП
Дуел победника два најјача европска клупска такмичења прошле сезоне одржаће се 11. августа у Белгасту, у Северној Ирској.
Навијачи могу да се региструју за улазнице до 2. августа, а услов за улазак на стадион биће негативан ПЦР тест или брзи тест, пренела је Хина.
Што се тиче страних навијача који желе да прате утакмицу уживо, УЕФА је нагласила да морају да се придржавју актуалних упутстава локалних власти која се тичу гостију из иностранства.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОРВЕШКА ПРОТИВ ТРАДИЦИЈЕ: Французи играју за селектора Дешана
НОРВЕШКА и Француска састају се у оквиру последњег кола групне фазе Светског првенства 2026. године.
26. 06. 2026. у 06:30
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)