ЂОКОВИЋ НЕ ИГРА У МИКС ДУБЛУ: Новак се повукао због исцрпљености!

СРПСКИ Тенисер Новак Ђоковић неће наступити у микс дублу са Нином Стојановић, преноси РТС

ЂОКОВИЋ НЕ ИГРА У МИКС ДУБЛУ: Новак се повукао због исцрпљености!

FOTO> AP

Ништа од медаље за Србију у тенису. После пораза Ђоковића од Карења-Бусте у мечу за треће место, очекивало се да Новак у тандему са Нином Стојановић покуша да освоји бронзу у микс дублу, али и од тога нема ништа. 

Физичка исцрпљеност након шест сати и 40 минута такмичарског тениса за 24 сата, и то у три различита меча, Новака је исцрпела те је одлучио да се повуче из микс дубл меча.

Бронза је зато припала Пирсу и Бартијевој, а српски “бели спорт” је такмичење на Олимпијским играма у Токију завршио без освојене медаље.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (5)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ