СРЂАН ПРОЧИТАО У ПРОГРАМУ ПОРУКУ НОВАКА ЂОКОВИЋА: Тата, морам у Токио, због Србије!
ОТАЦ Новака Ђоковића покушао је да убеди Нолета да не иде у Токио, а одговор најбољег тенисера света прочитао је уживо у програму.

Фото: Н. Параушић
Није лако било Новаку ни јуче, а ни данас. Изгубио је медаљу на Олимпијским играма од Пабла Карења Бусте.
Потом се због повреде повукао из микс дубла. Многи су му саветовали да не иде у Токио, а један од њих је и његов отац. Сршђан Ђоковић је открио како је текао разговор Новака и њега пред Токио.
- Нокс, ако ти нешто значи моје мишљење, мислим да ни случајно не би требало да идеш у Токио. Дуг је пут, друга зона, нема гладалаца, опет би морао да идеш у карантин. То једноставно без гледалаца није Олимпијада. Воли те тата, прочитао је Ђоковић сениор у подксту "Бизнис приче"
Ово је био Новаков одговор:
- Наравно да ми значи твоје мишљење, тата. Хтео сам да узмем три-четири дана да осетим како ми је тело. Ја се увек брзо опоравим, тако да то није велики проблем. Патриотизам је много јак у мом срцу и глави, тата. Знаш ме, када је Србија у питању, ту кидам и не окрећем се, рекао је Новак.
Препоручујемо

БИЈОНСЕ И ЏЕЈ ЗИ ДОЛАЗЕ У СРБИЈУ? Иконе поп културе гости Новака Ђоковића у Врднику?!
31. 07. 2021. у 21:28

ШАМПИОНСКИ ТРИО ЗА "НОВОСТИ": Да ли су великог Новака понеле емоције?
31. 07. 2021. у 20:00

МИЛОЈЕВИЋЕВА ЗВЕЗДА НА НАЈТЕЖЕМ ИСПИТУ ДО САДА: „Црвено-бели“ морају пронаћи начин да зауставе перфектну Брагу!
Брага у четвртак од 21.00 дочекује Црвену звезду на стадиону “Муниципал де Брага” у оквиру трећег кола Лиге Европе, са јасним циљем – да настави стопроцентан низ у Европи. Док Португалци блистају на међународној сцени, београдски црвено-бели у Португал стижу под притиском, са само једним освојеним бодом и озбиљном потребом да преокрену лошу форму ван "Маракане".
23. 10. 2025. у 07:00

ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне
Новак Ђоковић једонео одлуку која ће многе разочарати.
21. 10. 2025. у 20:03 >> 21:47

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (2)