НОВИНАРИ ПРОВОЦИРАЛИ ЂОКОВИЋА: Шта желите да вам кажем? И ја сам људско биће

Марко Паунић
Марко Паунић

01. 08. 2021. у 07:41

Српски тенисер Новак Ђоковић није успео да се из Токија врати са медаљом око врата. Изгубио је меч мушког сингла за бронзу, а у микс-дублу је морао да преда због повреде, тако да је врло разочаран напустио Олимпијско село, па се чак и извинио навијачима из Србије који су прижељкивали злато.

НОВИНАРИ ПРОВОЦИРАЛИ ЂОКОВИЋА: Шта желите да вам кажем? И ја сам људско биће

Фото: Танјуг/АП

Евидентно је било да је веома уморан и повређен ушао у завршницу такмичења, па је против Карењо-Бусте правио невероватне грешке због којих је морао некако да "избаци" фрустрацију...

Његово решење за то су урлици и разбијање рекета, али то се многима не свиђа и склони су да преувеличавају његове поступке. Тако је прво његов противник из Шпаније "кукао" код судије што га није казнио, да би потом бес српских навијача "навукао" и познати енглески новинар који га је критиковао због беса на терену.

Новак је прво заврљачио рекет на трибине, где није било наравно никога, а потом је други олупао о стуб на мрежи, па се на конференцији за медије (беспотребно) извињавао због тога.

"Шта желите да вам кажем?", почео је помало зачуђени Новак.

"То је нешто што се догађа у жару борбе. Није лепо наравно, али је део оног што сам ја. Није први, а ни последњи пут. Не волим да шаљем такву поруку, жао ми је... Сви смо само људска бића, тешко је контролисати емоције", одговорио је српски тенисер кога сваки пут испитују о разбијеним рекетима.

Чини се да је то помало неумесно након три пораза у 24 сата, јасно је било колико се потрошио...

(Мондо)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал орлова

КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"

У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.

27. 03. 2026. у 07:00

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

СТРОЖА РЕГУЛАТИВА ДАЛА РЕЗУЛТАТЕ: Снажан фокус на заштити малолетника