ПАРТИЗАН ЋЕ МОРАТИ ЈОШ ДА ПОЈАЧА ПОНУДУ: Твенте не жели тако лако да пусти нападача у Београд

Часлав Вуковић

01. 08. 2021. у 17:40

ПАРТИЗАН жели у своје редове да доведе Квинсија Менига, али како ставри стоје то неће ићи лако, ако је веровати холандским медијима.

ПАРТИЗАН ЋЕ МОРАТИ ЈОШ ДА ПОЈАЧА ПОНУДУ: Твенте не жели тако лако да пусти нападача у Београд

Фото: EPA-EFE/MAURICE VAN STEEN

Технички директор Твентеа Јан Штројер открио је да је клуб одбио прву понуду црно-белих. Медији наводе да ни други покушај клуба из Хумске није успео да убеди челнике екипе из Еншедеа да пусте играча у Србију.

Како тврде извори блиски Твентеу, убрзо пошто је одбијена прва, на адресу клуба стигла је и друга понуда из Партизана, али да ни она није била довољно добра.

Није познато о којем се новцу ради, али је тамошњи новинари тврде да није била адекватна. Односно, на нивоу онога што Твенте жели за свог понајбољег играча.

Тренер црно-белих Александар Станојевић је истакао да 25-годишњи фудбалер није једина опција. Подсетимо, Партизану је пропао покушај да ангажује Жулијена Нгоја из Еупена.

Мениг је одиграо веома добру сезону у Твентеу. Постигао је осам голова, уписао две асистенције на 32 лигашке утакмице. Специјализовани сајтови процењују да је његова вредност на тржишту 900.000 евра.

Подсетимо, Партизан вечерас (21 сат) игра меч 3. кола Суперлиге Србије против Вождовца.

(Моззартспорт)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.

15. 04. 2026. у 07:15

Мајкл Џордан у неверици због Србина: Ево шта је сад урадио Никола Јокић

Мајкл Џордан у неверици због Србина: Ево шта је сад урадио Никола Јокић

Никола Јокић бриљира на НБА паркетима, другу годину заредом је обезбедио да заврши лигашки део сезоне са трипл-дабл просеком у статистици, а америчка јавност као да се тек сада упознаје - колико је нестваран српски кошаркаш.

20. 04. 2026. у 19:45

Коментари (0)

Био је њена велика љубав: Весна је овај хит посветила познатом певачу