ГОЛД КУП: Фудбалери САД освојили трофеј

Фудбалска репрезентација САД освојила је Голд куп, пошто је ноћас у финалу у Лас Вегасу после продужетака победила Мексико са 1:0.

ГОЛД КУП: Фудбалери САД освојили трофеј

Фото: АП

Једини гол постигао је Мајлс Робинсон у 117. минуту.

Амерички фудбалери су тако седми пут у 11. финалу постали шампиони Северне и Централне Америке и Кариба (ЦОНЦАЦАФ).

Мексико има осам титула у том такмичењу, док је Канада једном тријумфовала, 2000. године.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ШИПТАРИ ПОНИЖАВАЈУ СРБЕ НА ВИДОВДАН: Упуство терориста нашем народу како да се понаша у својој земљи (ФОТО)