ЕВО ШТА СЕ ДЕСИЛО: Шампионка због менталних проблема напустила ОИ, али се ипак враћа - најлепша прича из Токија
АМЕРИЧКА гимнастичарка Симон Бајлс наступиће у уторак у финалу такмичења на греди, на Олимпијским играма у Токију, саопштио је данас тамошњи олимпијски тим.

ФОТО: АП
"С радошћу вас обавештавамо да ћете у уторак у финалу на греди гледати две америчке гимнастичарке - Санису Ли и Симон Бајлс", навели су у саопштењу.
Двадесетчетворогодишња Американка освојила је бронзану медаљу у тој дисциплини на Олимпијским играма у Рију 2016. године.
Бајлс се претходно повукла из финала у вишебоју, прескоку, двовисинском разбоју и партеру.
Четворострука олимпијска шампионка је, након што се повукла са екипног финала после само једне ротације, изјавила да "своје ментално здравље ставља на прво место".
Препоручујемо

КАКВЕ РЕЧИ - И КАМЕН БИ ЗАПЛАКАО! Зверев у сузама поручио Ђоковићу: "Извини..."
30. 07. 2021. у 12:52

ПОСЛЕ НЕУСПЕХА: Аруновићева проживљава тешке моменте, проткане поносом
30. 07. 2021. у 11:19

ВЛАХОВИЋ ЗА ПРЕКИД ЈУВЕОВЕ ЦРНЕ СЕРИЈЕ: Реал Мадрид је у одличном ритму, а низ победа код куће улива страх у кости свим противницима
Реал Мадрид и Јувентус састају се у великом европском класику који увек носи посебну тежину, без обзира на форму или тренутни положај у групи.
22. 10. 2025. у 08:34

ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне
Новак Ђоковић једонео одлуку која ће многе разочарати.
21. 10. 2025. у 20:03 >> 21:47

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)