ЗДЕЛАР БЕЗ ПЛАСМАНА У ФИНАЛЕ: Србин на осмој позицији

Александар Илић
Александар Илић

03. 08. 2021. у 03:01

НАКОН Милице Старовић у регатном центру на сцену је ступио Бојан Зделар у једноседу на 1000 метара.

ЗДЕЛАР БЕЗ ПЛАСМАНА У ФИНАЛЕ:  Србин на осмој позицији

FOTO: AP/Tanjug

Вицешампион света је трку возио у шестој стази. Након прве етапе Зделар се налазио на седмој позицији. 

Србин није напредовао ни у наредној. Након 500 метара налазио се на седмој позицији, а са исте позиције ушао је и у последњих 250 метара. 

Балинт Копаш био је првопласиран, Јосе Достал трку је завршио на другој позицији, а Јакоб Шоп на трећој позицији. Жанг Донг је неочекивано трку завршио на четвртој позицији. 

Бојан Зделар као осмопласирани, са временом, 3:29.525 наступиће у Б финалу. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ШОКИРАЛА ПЛАНЕТУ! Светски моћници не могу да верују шта су Руси управо урадили

РУСИЈА ШОКИРАЛА ПЛАНЕТУ! Светски моћници не могу да верују шта су Руси управо урадили

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из света спорта у коме су Руси међу најбољима на свету. И то због једног потеза, по многима апсолутног неочекиваног, који је повукла руска страна.

07. 04. 2025. у 18:26

Коментари (0)

ЕНДИ МАРЕЈ ЈЕ БИВШИ: Новак Ђоковић има новог тренера