ДАН ПОСЛЕ РЕМИЈА СА ШЕРИФОМ: Потпис у Звезди - уговор на четири године за 192 центиметара високог штопера
04. 08. 2021. у 15:22
ИГРА на позицији штопера и висок је 192 центиметра.
Повезане вести

ЊЕГОВА СМРТ ПОТРЕСЛА ЦРВЕНО-БЕЛЕ Звезда се емотивно опростила: "Говорио је да је наш клуб симбол и стуб српства, вечна му слава!"
"Актуелни амбасадор Србије у Русији, просављени писац, новинар, војнополитички аналитичар и велики навијач Црвене звезде - Мирослав Лазански, преминуо је данас у 71. години живота", пише у опроштају црвено-белог клуба.
04. 08. 2021. у 15:13

ДРАГОВИЋ ПОКАЗАО КЛАСУ! После мршавих 1:1 са Шерифом, Звездин штопер изјавом подигао навијаче на ноге: "Крећемо од нуле!"
ФУДБАЛЕР Црвене звезде Александар Драговић изјавио је данас да је одиграно тек прво полувреме против Шерифа и додао да његова екипа у реваншу у Молдавији крећу од нуле.
04. 08. 2021. у 14:42

ОГЛАСИО СЕ КАНГА НАКОН ИСКЉУЧЕЊА: "Цигани, извините, авантура се наставља"
ФУДБАЛЕР Црвене Звезде Гелор Канга упутио је извињење навијачима због искључења на мечу са Шерифом у квалификацијама за Лигу Шампиона.
04. 08. 2021. у 11:54

ОЧИ ХРВАТСКИХ МЕДИЈА УПРТЕ У БЕОГРАД: "Звезда кикснула на Маракани, Динамо ће се више мучити са Легијом него са ова два тима"
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде играли су у уторак увече нерешено 1:1 са Шерифом, у првој утакмици трећег кола квалификација за Лигу шампиона. Тај меч са великом пажњом пратили су хрватски медији.
04. 08. 2021. у 08:57
Најновије из рубрике

РУСИЈА ОВО НИЈЕ НИ САЊАЛА: Нове санкције су је згрозиле!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив, прилично су разбеснеле Русе.
14. 05. 2025. у 12:26

ОГЛАСИО СЕ ФСС! Ево шта кажу о доласку Дејана Станковића у репрезентацију Србије
Руски медији објавили су да је Дејану Станковићу, који извесно ускоро напушта Спартак из Москве, обећан ангажман у Фудбалском савезу Србије.
14. 05. 2025. у 12:01

"НИЈЕ "БИТАН" ЈОКИЋ, ДЕНВЕР ЈЕ БИО СЛАБ": Огласио се Гилџс Александер, његове речи одзвањају
ПРЕЖИВЕЛА је Оклахома Николу Јокића и Денвер, те повела 3:2 у серији полуфинала Западне конференције НБА лиге.
14. 05. 2025. у 11:46

УЖАС У СВЕТУ ФУДБАЛА! Саиграч српског репрезентативца у коми, хитно оперисан
Фудбалер Нотингем Фореста Тајво Авоњи подвргнут је хитној операцији због повреде абдомена задобијене током утакмице Премијер лиге против Лестера у недељу, пренео је клуб.
14. 05. 2025. у 11:24

ХИЉАДЕ НАВИЈАЧА ИЗАШЛО НА УЛИЦЕ: Славе бруку највећег ривала (ВИДЕО)
НЕКАДАШЊИ првак Италије и европски великан Сампдорија испала је у трећу лигу. Клуб из Ђенове пре три деценије освајао је титулу првака, играо финале Купа шампиона, а данас преживљава најтеже тренутке у историји. Серију Б завршила је Сампа у трећи ранг такмичења.
14. 05. 2025. у 11:06
Коментари (0)