ОВО ТРЕБА ДА УЂЕ У ВАТЕРПОЛО УЏБЕНИКЕ: "Делфини" невероватном одбраном излудели Италијане (ВИДЕО)

04. 08. 2021. у 21:38

ВАТЕРПОЛИСТИ Србије надиграли су Италију са 10:6 у четвртфиналу Олимпијских игара, али један детаљ са овом меча је посебно упечатљив.

ОВО ТРЕБА ДА УЂЕ У ВАТЕРПОЛО УЏБЕНИКЕ: Делфини невероватном одбраном излудели Италијане (ВИДЕО)

Оно што су играчи Дејана Савића урадили у првој четвртини треба да се нађу у ветрполо уџбеницима.

Наиме, у једном моменту судије су искључиле тројицу српских играча, па се играло шест на три пред голом Бранислава Митровића. Међутим, ни то није било довољно Италијанима да постигну гол, већ су се "делфини" и у тој ситуацији одбранили.

То је сигурно утицало на "азуре" који су прво полувреме окончали са свега три постигнута гола.

Подсетимо, Србија у полуфиналу игра против Шпаније (петак, 12.50) једине селекције која је до сада забележила све победе.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45