НАПРЕДАК СЕ НЕ ПЛАШИ ЗВЕЗДЕ: Знамо које су наше предности
ТРЕНЕР фудбалера Напретка из Крушевца Милан Ðуричић, уочи утакмице са Црвеном звездом, изјавио да ће његов тим учинити све да одигра максимално добро.
ФОТО: ФК Раднички
Фудбалери Црвене звезде и Напредака сутра од 20 сати на стадиону "Рајко Митић" играју у четвртом колу Суперлиге.
"Учинићемо све да одиграмо максимално добро, а и уколико изгубимо, нисмо много изгубили. Фали нам доста играча. Сада не може да брани голман Васиљевић, који је позајмљен из Црвене звезде и такав је договор клубова. Керкез је на путу опоравка и вероватно ће бити спреман за утакмицу са Лучанцима. Недостају нам и даље Пантић, Миловановић и Стевановић, али очекујем да се врати Мршић и ту би мало више добили на скоку. У сваком случају, имамо утакмицу у којој треба да се измеримо и у једној лепој атмосфери се представимо на најбољи начин. И верујем да ће тако бити", рекао је Ðуричић за клупски сајт.
Дефанзивац Напретка Јован Маринковић рекао је да о самој Црвеној звезди није потребно трошити пуно речи, већ се фокусирати искључиво на сопствену игру.
"О противнику, актуелном шампиону, не треба трошити речи. Гледамо себе, спремамо се, радили смо анализу противника и знамо које су наше предности на тој утакмици. Покушаћемо да искористимо неке њихове мане како би дошли до повољног резултата и вратили се кући задовољни", казао је Маринковић.
Препоручујемо
ИСТОРИЈСКИ ЖРЕБ: Ево када се извлаче парови завршнице Купа Србије у фудбалу
06. 03. 2026. у 18:01
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта је Пољска одлучила да уради!
06. 03. 2026. у 17:34
СРПСКА СВЕТА ЗЕМЉА: Ево шта је Црвена звезда урадила за Косово и Метохију
06. 03. 2026. у 17:17
ЕВРОЛИГА: Звезда до битне победе, Панатинаикосу велики дерби...
ЗА данас вам је наша редакција спремила неколико занимљивих предлога из Евролиге.
06. 03. 2026. у 12:44 >> 12:44
ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран
Након што су Сједињене Америчке Државе и Израел ивршили напад на Иран, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе, десила се једна потпуно несвакидашња ствар.
06. 03. 2026. у 12:52
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)