СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Радник уписао прву победу, "пали" Крагујевчани
ПРВИ дуел 3. кола Суперлиге Србије одигран је у Крагујевци
Фото: Н. Параушић
После три ремија, фудбалери Радника су остварили прву победу ове сезоне у Суперлиги. Они су у првом мечу четвртог кола у Крагујевцу савладали Раднички са 1:0 (1:0).
Тако су Крагујевчанима нанели други узастопни пораз. Подсетимо, Раднички је сезону почео са две победе.
Одлука је пала у 13. минуту када је Урош Миловановић умакао одбрани домаћих и постигао погодак. До краја су фудбалери Радничког нападали, али су се гости из Сурдулице вешто бранили.
Препоручујемо
БЛЕДА ЗВЕЗДА СЛАВИЛА ПРЕД ПУТ У МОЛДАВИЈУ: Минималац против Напретка на Маракани
06. 08. 2021. у 22:00 >> 22:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОРВЕШКА ПРОТИВ ТРАДИЦИЈЕ: Французи играју за селектора Дешана
НОРВЕШКА и Француска састају се у оквиру последњег кола групне фазе Светског првенства 2026. године.
26. 06. 2026. у 06:30
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)