ТОРЦИДА ПОЗИВАЛА НА КРВОПРОЛИЋЕ СРБА: "Ми Хрвати не пијемо вина, само крви четника из Книна"?!
08. 08. 2021. у 01:11
НАЈВАТРЕНИЈЕ присталице сплитског Хајдука, чланови торциде, познати су по националистичким испадима, али су на гостовању у Горици превазишли себе.
Повезане вести
ЈОВАНА НЕЋЕ БРАНИТИ ЗЛАТО! У Паризу брејкденс уместо каратеа
У ТАКМИЧАРСКОМ програму ОИ у Токију смо први пут видели карате, сурфовање, скејтборд, спортско пењање и баскет 3x3, док ће на следећој највећој спортској смотри, у Паризу 2024. године дебитовати, веровали или не - брејкденс.
07. 08. 2021. у 20:18
Најновије из рубрике
уживоПРЕНОС, УРУГВАЈ - ШПАНИЈА: Европски првак оверава трон, прштаће у дуелу бивших шампиона света! (ВИДЕО)
Сва дешавања са трећег кола у групи Х на Мундијалу пратите уживо из минута у минут.
27. 06. 2026. у 03:28
БРУКА И СРАМОТА НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Ово није виђено од почетка Мундијала!
Навијачи показали ружну страну медаље.
27. 06. 2026. у 02:52
ХАОТИЧАН ПРИЗОР НА МУНДИЈАЛУ! Туча каква се не памти на тренингу! Бивши играч Звезде актер инцидента! (ВИДЕО)
Све је екскалирало током тренинга фудбалске селекције која је практично већ елиминисана са Светског првенства.
27. 06. 2026. у 01:11
ОБРАДОВИЋ ПРОНАШАО ЦЕНТРА У ЗВЕЗДИ: Панатинаикос хоће Џоела Боломбоја
НЕ ЗАУСТАВЉА се Панатинаикос. Чини се да су Атињани центра нашли у Београду, тачније Црвеној звезди.
26. 06. 2026. у 23:22
ПОВРАТАК У ЕВРОЛИГУ НАКОН ДВЕ ГОДИНЕ! Шампион Европе са Немачком поново у најелитнијем европском такмичењу
Прво појачање Бајерна за наредну сезону биће Јоханес Тиман, објавио је минхенски клуб.
26. 06. 2026. у 22:59
Keti Srpkinja
08.08.2021. 02:40
To se zovu kompleksi. Opsednuti velikim Srpskim narodom (sa velikim S ;)
Mika
08.08.2021. 08:29
Za sve to je odgovorna iskljucivo takva trzavna politika, podsticanjem mrznje i nedelovanjem protiv takvih, a to vazi i za tu njihovu j..nu evropu. Zbog dvostrukih standarda puci ce i pre vremena, vec imaju iste probleme u svom okruženju.
Gg
08.08.2021. 14:43
Ljudi da nije nas koji razlog bi imali da postoje?jadni su baš
SvenSrb
08.08.2021. 15:30
Neću ništa da komentariše! Prostak je uvek uzbuđen.
Zozo28
08.08.2021. 15:58
Patetika, stvarno su telad
Nensy
08.08.2021. 18:48
Ne mogu da verujem da postoji toliko zlih, krvi žednih osoba?! Da li se iko od vas upita, kako bi se osecale vaše majke , sestre deca da se vama takav spjev upućuje? Mladima samo zlo prezentujete i prvo svojoj djeci pokazujete koliko ste loši ljudi! Da se razumemo, postoje i oni dobri ljudi koji ne gledaju na ime i prezime( iako se Srpska i Hrvatska ne razlikuju) Neka vam Bog sudi. Nekad će i vaše suze poteći i nadam se da ćete osjetiti bol i izdaju!