ОДБОЈКАШИЦЕ ОСВОЈИЛЕ БРОНЗУ: Вучић честитао - Нова одличја вас тек чекају

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић честитао је одбојкашицама наше земље освојену бронзу на ОИ у Токију.

ОДБОЈКАШИЦЕ ОСВОЈИЛЕ БРОНЗУ: Вучић честитао - Нова одличја вас тек чекају

Фото: Танјуг

- Драге девојке, све честитке на освојеној бронзи и на још једној олимпијској медаљи за Србију! Хвала Вам за упорност, борбеност и енергију коју сте показале у свакој игри. Идемо даље, нова одличја вас тек чекају - написао је Александар Вучић на Твитеру.

Женска одбојкашка репрезентација Србије освојила је бронзану медаљу на Олимпијским играма у Токију.

Наше девојке обрадовале су нацију, доневши нам рекордну девету медаљу победом над Јужном Корејом са 3:0, по сетовима 25:18, 25:15, 25:15.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?