ЗВЕЗДА У ПРОБЛЕМУ ПРЕД ШЕРИФ: Станковић не може да рачуна на главног нападача

ЦРВЕНА звезда би могла да се сусретне са великим проблемом пред реванш меч сусрета са молдавским Шерифом у оквиру квалификација за Лигу шампиона.

ЗВЕЗДА У ПРОБЛЕМУ ПРЕД ШЕРИФ: Станковић не може да рачуна на главног нападача

FOTO: M. Vukadinović

Наиме, нападач Лоис Диони је осетио бол у примицачима те је неизвесно да ли ће бити спреман за меч у Тираспољу.

Диони је пропустио меч против Напретка у Супер лиги Србије, управо како би добио предах и спреман дочекао меч са Шерифом.

Међутим, чини се да повреда до које је дошло због појачаног интензитета тренинга ипак неће корпулентног нападача спречити да помогне црвено-белима у до сада најбитнијем мечу од почетка сезона.

Прегледи су показали да су му мишићи пуни млечне киселине, и да је платио данак касном доласку у Црвену звезду, пред сам крај припрема – када је покушао да за кратак период надокнади све оно што су играчи црвено-белих пре тога постигли.

Уколико ипак тако не буде, шеф стручног штаба Дејан Станковић на располагању ће имати неколико алтернатива.

Никола Крстовић се чини као опција број два, затим следи млади Марко Лазетић као и Бен, који није класичан нападач али је до сада више пута успешно обављао ту улогу.

Подсетимо, играчи Црвене звезде у уторак од 19 часова играју реванш меч трећег кола квалификација за Лигу шампиона са Шерифом у Тираспољу.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести

УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести

Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.

02. 06. 2026. у 20:42

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (2)

ПИШИТЕ ДА САМ НАЈГОРИ ТРЕНЕР! Ергин Атаман ударио и на српске медије након пораза Панатинаикоса од Олимпијакоса (ВИДЕО)