СНИМЉЕНА НОВА НАВИЈАЧКА ХИМНА У ЧАСТ НАШИХ ОЛИМПИЈАЦА! У Токију су остварили рекордне резултате!

Под покровитељством Министарства омладине и спорта и министра Вање Удовичића снимљена је нова навијачка химна у част наших олимпијаца који су остварили рекордне резултате на Олимпијади у Токију. Песму је отпевао глумац Милан Васић.

СНИМЉЕНА НОВА НАВИЈАЧКА ХИМНА У ЧАСТ НАШИХ ОЛИМПИЈАЦА! У Токију су остварили рекордне резултате!

Фото: Принтскрин РТС

Такође, Министарство омладине и спорта позвало је све грађане да вечерас од 21 сат дочекају наше шампионе са медаљама испред Скупштине града Београда.

- Заједно исписујемо историју и идемо даље по још! Дођите вечерас у 21 сат на дочек наших шампиона, да сви заједно прославимо медаље! СВИМ СРЦЕМ ЗА СРБИЈУ. Хвала свим нашим спортистима што су дали свој максимум и представљали нашу Србију на најбољи могући начин! - стоји у објави.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (1)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?