ФУДБАЛЕРИ ЗВЕЗДЕ СПРЕМНИ: Црвено-бели изашли на терен стадиона Шерифа (ВИДЕО)

ЦРВЕНА звезда у Тираспољу игра реванш меч трећег кола квалификација за Лигу шампиона.

ФУДБАЛЕРИ ЗВЕЗДЕ СПРЕМНИ: Црвено-бели изашли на терен стадиона Шерифа (ВИДЕО)

ФОТО: Ђ. С.

Изабраници Дејана Станковића изашли су на траву стадиона "Шериф" како би се загрејали пред почетак сусрета.

Иначе, на трибинама се тренутно налази око 1.000 људи.

Подсетимо, први меч у Београду завршен је 1:1. Онај ко буде бољи у овом двомечу одмериће снаге са победником дуела Динамо Загреб - Легија (први меч 1:1).

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ