ПОБРАТИМИ: Пријатељски меч Подгрмечлија из Оштре Луке и Житишта
11. 08. 2021. у 11:57
ГРУПА мештана Житишта код Зрењанина, пореклом из места испод планине Грмеч, након недавног оснивања фудбалског клуба, угостили су побратиме из Оштре Луке у Републици Српској, који су у свом месту окупљени око клуба који такође носи име Подгрмеч.
Повезане вести
ВАН ЛА ПАРА ВОЛИ ШТО ЈЕ ЗВЕЗДА ИСПАЛА: Холандски фудбалер провоцира навијаче бившег клуба (ФОТО)
НЕКАДАШЊИ фудбалер Црвене звезде Раџив ван ла Пара са радошћу је примио вест да су црвено-бели елиминисани из Лиге шампиона.
11. 08. 2021. у 08:55
ОНИ СУ ТУ И КАДА НЕ ИДЕ: Делије подржале играче на аеродрому након пораза од Шерифа! (ВИДЕО)
УПРКОС поразу Црвене звезде од Шерифа и елиминацији из борби за Лигу шампиона, најватреније присталице црвено-белих пружиле су подршку играчима по доласку на аеродром Никола Тесла.
11. 08. 2021. у 08:41
ПАРАОЛИМПИЈЦИ У ТОКИЈУ ОБАРАЈУ РЕКОРД ИЗ РИЈА Мићовић: "Не размећемо се изјавама, циљ што више медаља"
ТОКИО је спустио завесу на Летње олимпијске игре 8. августа, али већ 24. августа ће угостити спортисте из целог света на Параолимпијским играма, које ће трајати до 5. септембра.
11. 08. 2021. у 08:23
Најновије из рубрике
ХАОТИЧАН ПРИЗОР НА МУНДИЈАЛУ! Туча каква се не памти на тренингу! Репрезентативци се побили између себе! (ВИДЕО)
Све је екскалирало током тренинга фудбалске селекције која је практично већ елиминисана са Светског првенства.
27. 06. 2026. у 01:11
уживоПРЕНОС, УРУГВАЈ - ШПАНИЈА: Европски првак оверава трон, окршај бивших освајача Светског првенства!
Сва дешавања са трећег кола у групи Х на Мундијалу пратите уживо из минута у минут.
27. 06. 2026. у 01:00
ОБРАДОВИЋ ПРОНАШАО ЦЕНТРА У ЗВЕЗДИ: Панатинаикос хоће Џоела Боломбоја
НЕ ЗАУСТАВЉА се Панатинаикос. Чини се да су Атињани центра нашли у Београду, тачније Црвеној звезди.
26. 06. 2026. у 23:22
ПОВРАТАК У ЕВРОЛИГУ НАКОН ДВЕ ГОДИНЕ! Шампион Европе са Немачком поново у најелитнијем европском такмичењу
Прво појачање Бајерна за наредну сезону биће Јоханес Тиман, објавио је минхенски клуб.
26. 06. 2026. у 22:59
САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО: Француска "разбила" Норвешку, бивши фудбалер Радничког трагичар Ирака против Сенегала
КОМПЛЕТИРАНА је "И" група на Светском првенству. Француска је савладала Норвешку, викинзи су играли са резервним саставом, те су убедљиво поражени резултатом 4:1 (3:1), док је Сенегал са играчем више (од 13. минута) савладао Ирак 5:0 (1:0).
26. 06. 2026. у 22:59
Коментари (0)