ГЛАВОБОЉА ЗА СТАНКОВИЋА ПРЕД КЛУЖ: Звезда има велики проблем - повређен један од најбољих

Часлав Вуковић

11. 08. 2021. у 17:07

ЦРВЕНА звезда је поражена од Шерифа са 1:0 у реванш мечу квалификација за Лигу шампиона и елиминисана је из елитног такмичења, па европски пут наставља у плеј-офу за Лигу Европе.

ГЛАВОБОЉА ЗА СТАНКОВИЋА ПРЕД КЛУЖ: Звезда има велики проблем - повређен један од најбољих

FOTO: M. Vukadinović

Ривал шампиона Србије је румунски Клуж, а тренер црвено-белих Дејан Станковић има проблема - повреда Александра Катаија.

Један од најбољих, ако не и најбољи играч Звезде против молдавског клуба је играо 70 минута са руптуром мишића од 12 мимлиметара. Такође, имао је хематом и велики разливени оток на истом мишићу, што су потврдили и детаљни прегледи у Београду.

Велики ризик било је његово играње против Шерифа. Таква повреда изискује паузу од две до три недеље, па је све извесније да ће Катаи протпустити двомеч против Клужа.

Подсетимо, прва утакмица игра се у уторак 17. августа од 21 сат на стадиону "Рајко Митић".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.

15. 04. 2026. у 07:15

Коментари (5)

Мелина Џиновић се сутра удаје: Ово су детаљи венчања са милионером у Монаку - славље траје три дана