УТАКМИЦА СЕЗОНЕ, АЛИ ЖИВОТНА: Пролетер чека Колубару, сав приход иде за лечење Бошка Гуглете
У петом колу Суперлиге Србије Пролетер ће дочекати новајлију у лиги, екипу Колубаре. Дуел на "Карађорђу" има велику тежину.

ФОТО: ФК Пролетер
Поред тога што су тиму са Слане Баре прекопотребни бодови, утакмица има важност и за Бошка Гуглету.
- Пролетер очекује врло важну утакмица против екипе Колубара1919, овога пута као друштвено одговоран клуб желимо да скренемо пажњу на још једну велику утакмицу која се води, али нажалост животну. У наредном дуелу одлучили смо да сав приход донирамо у добротворне сврхе и помогнемо лечењу малог Бошка Гуглете, нашег малог суграђанина, који болује од спиналне мишићне атрофије и преко потребно му је лечење у иностранству, наводе из ПР тима новосадског тима.
Улазнице за ову утакмицу ће бити по симболичној цени од 100 динара и могу се купити на благајну стадиона Карађорђе на дан утакмице! као и продајним местима Гигстикса.
Из клуба позивају све који нису у могућности да присуствују утакмици, да помогну слањем поруке СМС поруке са садржином 1032 на 3030.
Препоручујемо

НЕРЕДИ У НОВОМ ПАЗАРУ лете флаше, физички нападнут судија, реаговала полиција! (ВИДЕО)
08. 08. 2021. у 22:33 >> 22:44

ВОЈВОДИНА СИГУРНА ПРОТИВ ВОЖДОВЦА: Првенац Колубаре против Чукаричког!
08. 08. 2021. у 20:49

ПАРТИЗАН СЛАВИО УЗ ХАОС НА ТРИБИНАМА: Црно-бели "архивирали" Нови Пазар, нека се спреми Сочи!
08. 08. 2021. у 20:27 >> 23:40

СТАНКОВИЋ ПРЕД ТСЦ: Добро смо анализирали противника, спремно чекамо дуел
08. 08. 2021. у 15:48

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Металац убедљив у првој победи, наставља се агонија Пролетера!
07. 08. 2021. у 22:53

НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: "Легенде" освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна
ЈЕДАН од мање занимљивијих мечева другог кола Лиге шампиона биће одигран на Кипру где ће дебитант Пафос дочекати шестоструког првака Европе, Бајерн из Минхена (21.00).
30. 09. 2025. у 07:30

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
30. 09. 2025. у 12:50

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)