ЛАУТАРО ОДБИО ЕНГЛЕЗЕ: "Следеће недеље преговарамо о новом уговору, Мартинез воли Интер"

Александар Илић
Александар Илић

12. 08. 2021. у 15:50

АРГЕНТИНАЦ Лаутаро Мартинез обрадовао је навијаче Интера после серије лоших вести.

ЛАУТАРО ОДБИО ЕНГЛЕЗЕ: Следеће недеље преговарамо о новом уговору, Мартинез воли Интер

EPA/EFE

Мартинез је одлучио да остане међу "неразурима" упркос бројним понудама из Енглеске.

Играч и клуб би требало следеће недеље да договоре продужетак сарадње до јуна 2026. године.

"Лаутаро не напушта Интер упркос понудама енглеских клубова. Он је срећан у Интеру и заиста воли овај клуб", рекао је његов менаџер Алехандро Камањо.

"Састаћемо се следеће недеље како бисмо преговарали о новом уговору. Лаутаро жели да остане, видећемо", додао је менаџер аргентинског фудбалера.

Он је на 38 утакмица постигао 17 голова уз 10 асистенција, а у свим такмичењима је имао учинак од 19 погодака и 11 проигравања на 48 наступа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.

15. 04. 2026. у 07:15

Драма! Србија цео дан стрепела да ли Црвена звезда бојкотује вечити дерби - ево шта се у суботу увече десило!

Драма! Србија цео дан стрепела да ли Црвена звезда бојкотује вечити дерби - ево шта се у суботу увече десило!

Распоред је био такав - вечити дерби за крај лигашког дела регионалног шампионата у кошарци, али... То што је распоред говорио "Партизан дочекује Црвену звезду у недељу увече" није се свидело Звезди. Уопште.

18. 04. 2026. у 20:05

Коментари (0)

Корак ближе грађанима: „еУправа за све“ у десет локалних самоуправа