ЦРНО-БЕЛЕ БЕБЕ: Најмлађи навијач Партизана у Хумској

Лепо вече у Хумској за присталице Партизана.

ЦРНО-БЕЛЕ БЕБЕ: Најмлађи навијач Партизана у Хумској

ФОТО: ФК Партизан

Навијаче вицешампиона Србије су лепо испунили стадион у дуелу са Сочијем. 

Партизан је прошао даље пошто је био бољи после извођења једанестераца.

Утакмица је трајала до дубоку у ноћ, а најмалађи навијач Партизана је са родитељима издржао до краја.

Свака част и за маму и тату, али и малу бебу која већ почела да иде у Хумску и чини се синоћ украла шоу играчима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (1)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?