ПРИВЕДЕН МИЛОРАД КОСАНОВИЋ: Српски тренер напао службено лице

Марко Паунић
Марко Паунић

13. 08. 2021. у 12:43

Српски тренер Милорад Косановић приведен је у Новом Саду због сумње да је у четвртак вербално напао комуналног инспектора због писања казне за непрописно паркирање.

ПРИВЕДЕН МИЛОРАД КОСАНОВИЋ:  Српски тренер напао службено лице

Фото: Н.Параушић

Полиција је одредила "чика Миши" притвор до 24 сата, а након тога биће спроведен у Прекршајни суд уз пријаву за вређање службеног лица у вршењу службене дужности, сазнаје новосадски портал "021.рс".

Косановић је наводно приведен у дворишту између Радничке 9 и Максима Горког 8 када је комунални инспектор писао пријаве за неколико непрописно паркираних возила која су била на зеленој површини. На њој се налазио и џип Милорада Косановића који је потом вербално напао инспектора, пише овај извор.

"Како је наставио са насртајима, инспектор је позвао патролу полиције из испоставе Стари град, која је дошла после неколико минута и привела познатог тренера", наводи се.

Познати српски фудбалски стручњак већ неко време не води ниједан тим, а последњи пут се у медијима огласио баш јуче - после испадања Црвене звезде из Лиге шампиона.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.

15. 04. 2026. у 07:15

Драма! Србија цео дан стрепела да ли Црвена звезда бојкотује вечити дерби - ево шта се у суботу увече десило!

Драма! Србија цео дан стрепела да ли Црвена звезда бојкотује вечити дерби - ево шта се у суботу увече десило!

Распоред је био такав - вечити дерби за крај лигашког дела регионалног шампионата у кошарци, али... То што је распоред говорио "Партизан дочекује Црвену звезду у недељу увече" није се свидело Звезди. Уопште.

18. 04. 2026. у 20:05

Коментари (2)

Од едукације у школама до подкаста: Како платформа „ЗДРАВА ХРАНА СВАКОГ ДАНА“ подстиче здравије изборе свих генерација