ДИНАМО ПОНОВО НА ПРАГУ ВЕЛИКОГ ТРАНСФЕРА: Француски тим донео 12.000.000 да ли ће бити довољно?

Александар Илић
Александар Илић

13. 08. 2021. у 21:00

ДИНАМО Загреб препознат је широм Европе као клуб који увек има бисере и то је случај и даље.

ДИНАМО ПОНОВО НА ПРАГУ ВЕЛИКОГ ТРАНСФЕРА: Француски тим донео 12.000.000 да ли ће бити довољно?

ФОТО: АП

Према писању "Вечерњег листа", шампион Хрватске добио је понуду Рена од чак 12 милиона евра за Ловру Мајера (23), офанзивног везисту са "десетком" на леђима, који је и поникао на Максимиру.

С обзиром на то да је пред Динамом велики двомеч против Шерифа за пласман у Лигу шампиона, остаје питање да ли ће челници клуба прихватити велики новац за растанак са једним од својих најбољих играча.

Подсетимо да је Динамо и прошле сезоне реализовао сјајан трансфер, када се растао са новим дефанзивцем Лајпцига Јошком Гвардиолом (19) и продао га у Немачку за 18,8 милиона евра.

Према информацијама "Вечерњег листа", 12 милиона сада би могло да задовољи Динамо када је Мајер у питању, мада тренутно велику улогу игра и његов значај за тим, као и велики новац који би се слио у клупску касу од пласмана у Лигу шампиона.

(Мондо) 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДЕЛИЈЕ НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)

"ДЕЛИЈЕ" НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)

Фудбалски клуб Црвена звезда представио је ново појачање - Марко Арнаутовић изашао је пред новинаре, а једно питање емотивно је погодило новог фудбалера црвено-белих. Тицало се Синише Михајловића, а реакција је била таква - да су због тога морале да се огласе и "делије", најватренији навијачи клуба с Маракане.

24. 07. 2025. у 17:15

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

РУСИЈА ТУГУЈЕ: Погинуо Јевгениј Катуњин