КЛУЖ СЛАВИО ПРЕД ДОЛАЗАК У БЕОГРАД: Шампион Румуније остварио минималну победу

ФУДБАЛЕРИ Клужа победили су Фарул са 1:0 у петом колу румунске лиге и тако у добром расположењу долазе у Београд на мегдан Црвеној звезди.

КЛУЖ СЛАВИО ПРЕД ДОЛАЗАК У БЕОГРАД: Шампион Румуније остварио минималну победу

FOTO: AP/Tanjug

Шампион ове земље је остао максималан у домаћем првенству и сигурно да то улива поверење пред дуел који се на стадиону "Рајко Митић" игра у уторак од 21 сат у оквиру плеј-офа квалификације за Лигу Европе.

Једини погодак на утакмици постигнут је у првом полувремену, тачније у 34. минуту када је хрватски фудбалер Габријел Дебељух испоставило се донео победу Клужу.

Клубу из Клуж-Напоке је као што смо рекли ово био пети везани тријумф у шампионату, али трећи узастопни у којем су славили са 1:0.

Подсетимо, Црвена звезда је одложила утакмицу у Суперлиги Србије против Радника.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (1)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне