ЛУДНИЦА У СЕНТИ: Осам погодака, пенал, а на крају је Раднички 1923 извукао бод у 97. минуту!

14. 08. 2021. у 19:04

УТАКМИЦУ за анале одиграли су ТСЦ и Раднички из Крагујевца.

Дуел у Сенти дуго ће се препричавати дуел петог кола Суперлиге Србије. Фантастичну представу приредили су навијачима домаћи ТСЦ и новајлија у лиги Раднички из Крагујевца који полако израста у највеће и најпозитивније изненађење лиге.

Одлично је почело по изабранике Младена Крстајића, Михајло Бањац донео је вођство Бачкотополчанима у 14. минуту. Само осам минута трајала је радост домаћих. Борислав Бурмаз у 22. минуту поравнао је резултат.

Ђуро Зец је у 26. минуту донео нову радост екипи из Бачке Тополе, а до полувремена је тај резултат остао на снази.

Ипак, Бањац се другим голом у 56. минуту изнова уписује у стрелце и доноси два гола предности свом тиму. Уследила је потом рапсодија Крагујевчана.

Прво је Марко Мирић у 71. минуту сманји резултат на 3:2, потом је Стефан Филиповић анулирао предност домаћег тима трећим голом гостију.

Леандро Пинто се у 88. минуту потрудио да то не буде све од узбуђења, али је Марко Мирић у 96 минуту преузео одговорност са "беле тачке" и на тај начин израстао је у хероја Радничког који је резултатом 4:4 дошао до великог бода против ТСЦ-а који у досадашњем току првенства није испустио ниједну победу.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45