САЛАХ РЕКОРДОМ "ЧЕСТИТАО" НОРИЧУ ПОВРАТАК У ЕЛИТУ: Египћанин урадио нешто што нико није до сада у Премијер лиги!

14. 08. 2021. у 20:42

ФУДБАЛЕРИ Ливерпула савладали су Норич са 3:0 на отварању нове сезоне, а меч је обележио Мухамед Салах.

САЛАХ РЕКОРДОМ ЧЕСТИТАО НОРИЧУ ПОВРАТАК У ЕЛИТУ: Египћанин урадио нешто што нико није до сада у Премијер лиги!

Египћанин је два пута асистирао, а онда и затресао мрежу Крула, чиме је оборио рекорд Премијер лиге.

Салаху је ово пета узастопна година у којој постиже погодак у првој утакмици сезоне, што никада никоме није пошло за руком у историји Премијер лиге.

Норич је наставио тамо где је стао пре две сезоне, када су изабраници Данијела Фаркеа прилично лако елиминисани из елитног такмичења, па, иако су прошле сезоне били доминантни у Чемпионшипу, "канаринцима" предстоји грчевита борба за опстанак.

Жота је затресао мрежу Норича у 26. минуту, после, чини се, ненамерне асистенције Салаха, али је додавање за Фирмина у 65. минуту било намерно и прецизно, па се Бразилац уписао на семафор само четири минута пошто је заменио стрелца првог гола.

Салах је коначан резултат поставио у 74. минуту, а домаћи су најбољу шансу пропустили у завршници меча, када је прилику да се истакне добио голман "црвених" Алисон.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45