ТАДИЋ СЕ ИГРАО У АМСТЕРДАМУ: Србин постигао два гола и асистирао, све то у првом полувремену!

14. 08. 2021. у 22:17

ФУДБАЛЕРИ Ајакса, за које наступа капитен репрезентације Србије Душан Тадић, постигли су пет голова за полувреме у 1. колу Ередивизије.

На стадиону "Јохан Кројф" гостује НЕЦ који не зна шта га је снашло у првом полувремену. Капитен Србије је био двоструки стрелац и асистент.

Ривала је "отворио" Алер, а Србин је потом асистирао Мазрауију за 2:0 у десетом минуту.

Уследио је аутогол, а потом и два поготка Тадића, у 20. и 41. минуту меча, које можете погледати у наставку.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45