ГВАРДИОЛА: Треба нам времена да се вратимо у ритам

ФУДБАЛЕРИ Манчестер ситија поражени су у првом колу од екипе Тотенхема.

ГВАРДИОЛА: Треба нам времена да се вратимо у ритам

ФОТО: АП

Након меча тренер "грађана" Пеп Гвардиола изнео је утиске о дуелу. 

- Почели смо добро утакмицу. После смо имали проблеме са неким транзицијама, а гол смо примили као последицу изгубљене лопте. Генерално, мој тим је приказао много више, али нажалост недовољно за голове и зато смо изгубили меч. Не рачунајући тај примљен погодак, мислим да смо одиграли доста добро, – рекао је Пеп Гвардиола и потом додао.

- Тек пре два дана смо сви заједно били на тренингу. Знам да играчима треба мало времена да се врате у ритам. Ово је само једна недеља у низу, тек је почетак. Имамо још 37 мечева у лиги. Покушаћемо да исправимо неке ствари и будемо најбољи што можемо, – закључио је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (1)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?