НАВИЈАЧИ У НЕВЕРИЦИ: Леброн без гласа у анкети за најбољег играча, љутито је реаговао!

ЈЕДАН од најбољих кошаркаша данашњице неочекивано није добио ниједан глас за најбољег играча НБА лиге.

НАВИЈАЧИ У НЕВЕРИЦИ: Леброн без гласа у анкети за најбољег играча, љутито је реаговао!

FOTO: EPA

Традиционално су представници тимова гласали за најбољег играча, а занимљиво је да Џејмс није добио ниједан, док су Јанис Адетокумбо и Кевин Дурент добили по пет гласова. 

Главни разлог за то је што је Јанис водио Милвоки Баксе до прве титуле НБА шампиона после 50 година, а да је Кевин Дурент после повреда Хардена и Ирвинга цео тим Бруклин Нетса ставио на своја леђа.

Леброн Џејмс је добио само неколико спомињања, али нико није гласао да је најбољи играч лиге и потом се он огласио на свом Твитер профилу:

- Хвала вам! Само сте ми додали још мало горива - написао је Џејмс.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?