ГДЕ СИ ПОШО, ДЕЧКО? Фудбалер Ајакса славио гол пред противничким навијачима, једва извукао живу главу (ВИДЕО)
ФУДБАЛЕР Јонг Ајакса Макс де Вил био је двоструки стрелац у победи младих "копљаника" против Ден Боша (3:2), али је после другог поготка једва извукао живу главу.
Foto: Twitter.com/HooligansTV
Када је постигао други погодак за вођство 2:1, прославио га је пред противничким навијачима.
Тиме је изазвао бес навијача који су га гађали флашама. Није било нимало пријатно, а саиграчи су гурали Де Вала ка средини терена. Срећом, није било повређених.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОБАЛА СЛОНОВАЧЕ НИЈЕ МАЧЈИ КАШАЉ: Дешан одмара европске прваке у једној од последњих провера пред старт Мундијала
ФРАНЦУСКА започиње завршне припреме за Светско првенство у четвртак увече, када ће на стадиону „Божуар” у Нанту угостити селекцију Обале Слоноваче.
04. 06. 2026. у 10:28
УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести
Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.
02. 06. 2026. у 20:42
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)