САД НЕ МОРА ДА ГА ШТЕДИ! Бивши дефанзивац Барсе: "Нисмо смели да пипнемо Месија на тренингу"
ШТОПЕР Нице Жан-Клер Тодибо ове сезоне ће имати прилику да игра против, по његовом, а и мишљењу већине навијача, најбољег фудбалера света Леа Месија.

ФОТО: ЕПА
Тодибо је пре две године стигао у Барселону из Тулузу, али је већину врмна провео на позајмицама. Последњу је имао у Ници за коју ј коначно овог лета и потписао прави уговор.
У међувремену, одиграо је и четири меча за каталонски клуб а пренео је и своје утиске са тренинга.
Објаснио је да на тренинзима, не само да нико није смео оштрије да иде на Аргентинца, већ су га максимално "штедели".
"У Барселони нисмо смели да га дотакнемо на тренингу. Можда звучи бизарно, али је истинито. Он је највећи фудбалер свих времена и нисмо желели да га повредимо", рекао је Тодибо.
Тодибо је из Барселоне ишао на позајмице у Шалке, Бенфику и Ницу, чији је тренутно члан.
Дакле, водиће дуеле са Месијем на терену, али овог пута неће морати да га штеди и избегава.
(Б92)
Препоручујемо

СИНЕР ИГРА У ЖИВОТНОЈ ФОРМИ, АЛИ: Повратак Фераре у стручни штаб враћа "мрак" допинг скандала над Италијаном
ИТАЛИЈАНСКИ тенисер ће се у осмини финала престижног мастерса у Синсинатију састати са Адријаном Манарином (1.00).
13. 08. 2025. у 10:10

"ДЕЛИЈЕ" ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛЕ: Ево шта су пољски хулигани оставили на Маракани (ФОТО)
Црвена звезда и Лех играли су у уторак реванш меч квалификација за УЕФА Лигу шампиона у фудбалу, а у Београд су тим поводом стигли не само хулигани који бодре клуб из Познања, већ и њихови "коалициони партнери" из других пољских навијачких група. И, иако су већим делом дана они мирно боравили у српској престоници, у једном тренутку су направили проблеме, а за собом су на крају оставили и поруку.
13. 08. 2025. у 12:35

КОСТИЋЕВА БРВНАРА НА МОКРОЈ ГОРИ: Као у ловачком дому - како изгледа глумчева викендица у природи (ФОТО)
ГЛУМАЦ Вук Костић велики је љубитељ природе, лова и риболова, па сваки слободан тренутак користи да оде ван града.
13. 08. 2025. у 10:27
Коментари (0)