СВИЛАРУ СЕ ИСПУНИО САН: "Одувек сам хтео да браним за Србију"
ГОЛМАН Бенфике, Миле Свилар, открио је да је одувек желео да брани за репрезентацију Србије.

Фото: EPA-EFE/ANTÓNIO COTRIM
Миле Свилар је у разговору за Спортклуб рекао многе интересантне ствари, али главну да је његова жеља да носи дрес Србије.
- Увек ми је, откако сам почео да се бавим голманским позивом, у глави било да ћу једног дана да браним за А тим Србије. И, кад се указала шанса… Прича иде овако, директор репрезентације Дика Стојановић разговарао је са мојим оцем и поменуо могућност да се придружим Србији. Сигнал је, наравно, одмах послат у главни град Португала, одмах сам се сагласио. Но, папири су се испречили и нисам путовао у Јапан. Поседовао сам једино белгијску путну исправу, пошто ми је српски пасош давно изгорео приликом пожара у нашој кући. Уследили су кораци ка добијању неопходних докумената како бих се ставио под контролу стручног штаба Србије за репрезентативне активности у септембру… Пре десетак дана позвали су ме из амбасаде у Лисабону да преузмем пасош - рекао је Миле Свилар за сајт Спортклуба.
Свилар се нашао на списку селектора Пиксија за наредне мечеве орлова у квалификацијама за Мундијал, као и пријатељску утакмицу са домаћином предстојеће смотре светског фудбала, Катаром.
Препоручујемо

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ПЛЕЈ-ОФА: Леху потребно више од чуда у Београду
НАКОН доминантног издања у Познању где је славио 3:1, српски шампион ће вечерас пред пуним трибинама "Стадиона Рајко Митић" бранити два гола предности против пољског Леха у реванш мечу трећег кола квалификација за Лигу шампиона (21.00).
12. 08. 2025. у 07:20

НЕВИЂЕН СКАНДАЛ НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Против српских одбојкашица играли мушкарци! Ривал Србије одмах избачен са шампионата планете!
Најновије спортске вести су шокантне.
12. 08. 2025. у 19:48

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)