БУНДЕСЛИГА: Кикс Дортмунда, Костићев Ајнтрахт без победе

21. 08. 2021. у 17:49

ФУДБАЛЕРИ Борусије из Дортмунда разочарали су навијаче, пошто су поражени као гости од Фрајбурга са 2:1 у другом колу Бундеслиге.

Домаћи су меч почели онако како се само пожелети може - до предности су дошли већ у шестом минуту када је Грифо погодио мрежу "милионера". То је био једини погодак у првом делу сусрета.

Наставак меча донео је много више узбуђења. Салаи је у 59. минуту повећао резултат на 2:0. Ипак, гости су убрзо смањили резултат преко Китела који је затресао сопствену мрежу и унео неизвесност у утакмице.

Ипак, Дортмунд није успео да избегне пораз и прво гостовање у новој сезони Бундеслиге је почео поразом.

Ајнтрахт из Франкфурта за који је наш Филип Костић одиграо цео меч није успео да победи Аугзбург на свом терену. Меч је завршен без голова.

БУНДЕСЛИГА, 2. КОЛО

Петак

Лајпциг - Штутгарт 4:0 (1:0)
(Шоболшаи 38, 52, Форсберг 46, Силва 65 пен)

Бајерн - Келн 18.30

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са великом залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45

ШТА ЋЕ РЕЋИ НОВАК ЂОКОВИЋ КАД ИХ ВИДИ? Овако су аустралијски пливачи дошли у Париз на Олимпијске игре (ВИДЕО)

Пливачка репрезентација Аустралије стигла је у Париз, како би се адаптирала и на временску зону и климатске услове пред почетак Олимпијских игара, а тај долазак - многима је привукао пажњу.

15. 07. 2024. у 15:44