НАСТАСТИЋ ОТКРИО БУДУЋНОСТ СРПСКИХ ИГРАЧА У ФИОРЕНТИНИ: Мислим да нико од њих неће отићи из клуба
СРПСКИ фудбалер Матија Настастић вратио се у Фиорентину и појачао српску колонију у клубу из Фиренце.
Фото: Н.Параушић
Овај 28-годишњи дефанзивац се у "виолу" врати после девет година у коју је стигао из Партизана 2011. године.
Италијански медији пренели су да је Фиорентина морала Шалкеу да плати два милиона евра за српског штопера.
- Спреман сам да помогнем екипи. Ту нису само 11 играча, сви морамо да помогнемо. Знамо шта Фиорентина значи граду и навијачима. Остали дефанзивци у екипи су млади, али искусни. У фудбалу године нису важне. Наравно, ја могу да помогнем искуством – рекао је Настасић и додао:
– Од првог дана овде сам пронашао сјајну групу играча, пријатеља на терену и ван њега. Разговарао сам са Николом Миленковићем пре него што сам дошао, али и познајем клуб из првог мандата. Разговарао сам и са осталим српским играчима и мислим да неће отићи из Фиорентине. Овде су срећни. То је важно за екипу - закључио је Настастић.
Изгледа да је повратник у репрезентацију Србије открио да ће Душан Влаховић остати на "Аретмио Франкију", иако се доста говори о његовом одлсаку.
Настасић неће играти против Торина (субота, 20.45) у другом колу Серије А.
Препоручујемо
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"
У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.
27. 03. 2026. у 07:00
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)