ПРЕКИД САРАДЊЕ ОЗВАНИЧЕН: Срђан Бабић напустио Звезду, иде код Садика
ДЕФАНЗИВАЦ Срђан Бабић напустио је Црвену звезду и отиснуо се на позајмицу у Алмерију, која ће имати могућност да га откупи следећег лета, озваничено је овог понедељка.

FOTO: M. Vukadinović
Црвена звезда није имала у плановима Срђана Бабића за ову сезону иако је то у почетку био случај.
У прилог томе иде и информација да је Срђан Бабић по повратку са позајмице из Фамиликаа потписао нови уговор до 2023. године. Чинило се да ће имати велику минутажу, али после почетних неколико мечева, пао је у други план. Сада ће имати нови изазов и делиће свлачионицу са Умаром Садиком у Алмерији.
Срђан Бабић је рођен 22. априла 1996. године у Бањалуци, а за Црвену звезду ј е одиграо укупно 82 меча уз седам постигнутих голова. Прошао је све млађе селекције репрезентације Србије, а био је и део екипе која је освојила Светско првенство за фудбалере до 20 година на Новом Зеланду. У каријери је још наступао за Војводину, Реал Сосиједад, Реус и поменути Фамаликао.
(Спортске.нет)
Препоручујемо

ОВО СУ ДЕТАЉИ РИШАИРОВОГ УГОВОРА: Холанђанин би могао лепо да заради од бонуса
28. 08. 2021. у 19:27

РИШАИРО ЗВЕЗДИН ОД ПОНЕДЕЉКА: Црвено-бели и Холанђанин договорили услове
28. 08. 2021. у 17:31

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА данас смо вам спремили занимљив дубл.
07. 04. 2025. у 07:15

РУСИЈА ШОКИРАЛА ПЛАНЕТУ! Светски моћници не могу да верују шта су Руси управо урадили
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из света спорта у коме су Руси међу најбољима на свету. И то због једног потеза, по многима апсолутног неочекиваног, који је повукла руска страна.
07. 04. 2025. у 18:26

ПРИЛАЗЕ МУ ЈЕДАН ПО ЈЕДАН: Јоца Амстердам из затвора стигао на сахрану Рутовића (ВИДЕО)
ДА СЕ опрости од Жељка Рутовића стигао је и Сретен Јоцић, познатији као Јоца Амстердам.
07. 04. 2025. у 13:36
Коментари (0)