ПЕЛЕ СЕ ЈАВИО ПОСЛЕ ГЛАСИНА ДА ЈЕ У БОЛНИЦИ: "Добро сам, људи, био сам на рутинским прегледима"

Оља Мркић

31. 08. 2021. у 21:50

ПАО је камен са срца милијардама љубитеља фудбала, пошто се велики "О рео", краљ фудбала и највећи живи играч свих времена, Едсон Арантес до Насцименто Пеле, огласио на Твитeру и објавио да је доброг здравља.

ПЕЛЕ СЕ ЈАВИО ПОСЛЕ ГЛАСИНА ДА ЈЕ У БОЛНИЦИ: Добро сам, људи, био сам на рутинским прегледима

Фото: Т.Михајловић

Бивша бразилска фудбалска звезда Пеле негирао је да има озбиљне здравствене проблеме и објаснио да је био на рутинским прегледима у болници.

"Људи, нисам се онесвестио и веома сам доброг здравља. Отишао сам на рутинске прегледе, које раније нисам могао да урадим због пандемије", написао је Пеле на Твитеру.

Пелеов представник за штампу је рекао да ће он бити пуштен данас из болнице.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ШОКИРАЛА ПЛАНЕТУ! Светски моћници не могу да верују шта су Руси управо урадили

РУСИЈА ШОКИРАЛА ПЛАНЕТУ! Светски моћници не могу да верују шта су Руси управо урадили

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из света спорта у коме су Руси међу најбољима на свету. И то због једног потеза, по многима апсолутног неочекиваног, који је повукла руска страна.

07. 04. 2025. у 18:26

Коментари (0)

ДРАМА У ХОТЕЛУ КРИСТИЈАНА РОНАЛДА: Избио пожар, гости бежали главом без обзира (ВИДЕО)