БАРСА ОДЛУЧИЛА: Бисер клуба преузима Месијеву "десетку"
ШПАНСКИ тинејџер Ансу Фати биће нови власник Барселонине "десетке" коју је годинама носио Лионел Меси, саопштио је каталонски клуб.

Фото: EPA-EFE/Alejandro Garcia
Легендарни број који је Меси прославио остао је упражњен после одласка Аргентинца у Пари Сен Жермен, а челници клуба су одлучили да је суперталентовани Фати, иначе дете клуба, најбољи избор.
Фати је тренутно повређен и налази се у последњој фази опоравка менискуса, а ово му је укупно четврти број откако је закорачио у први тим Барсе.
Најпре је дебитовао са бројем 31, потом се "спустио" на 22, да би пред почетак ове сезоне био регистрован на 17. Међутим, одлазак Месија је узроковао нову промену код Фатија.
Препоручујемо

ЧЕКА НАС "ЛУДНИЦА" У ЛИГИ ШАМПИОНА: Ивановић спојио Сити и ПСЖ, Барсу и Ливерпул!
26. 08. 2021. у 19:14 >> 19:15

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са две реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
03. 09. 2025. у 07:30

УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Из пенала убио голмана! (ВИДЕО)
Спорт је задесила трагедија.
05. 09. 2025. у 15:51

ГЛУМИЦА И РАНИЈЕ ИМАЛА ПРОБЛЕМА СА ЗАКОНОМ? Бурне реакције Русије на хапшење Биковићеве бивше, захтева се СТРОГА казна
ЛЕПОТИЦА из Санкт Петербурга, која се прославила драмом "Лед", за око нам је запела захваљујући романси са партнером из поменутог филма, популарним српским глумцем који је и у Русији изградио завидну каријеру.
06. 09. 2025. у 11:32
Коментари (0)