ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ ЗА СПАРТАК: Бивши фудбалер Партизана стигао у Суботицу

ФУДБАЛСКИ клуб Спартак из Суботице добио је велико појачање за наставак сезоне. Нови играч члана Суперлиге Србије постао је Немања Михајловић.

ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ ЗА СПАРТАК: Бивши фудбалер Партизана стигао у Суботицу

FOTO: M. Vukadinović

После четири године бивши играч Партизана се вратио у српски фудбал и нема сумње да ће много помоћи тиму Владимира Буача.

Михајловић је са "плавим голубовима" потписао уговор на две и по године и долазак у Спартак му је идеална прилика да како се то каже "оживи каријеру".

Крилни нашадач је каријеру почео у Раду, за који је одиграо 58 утакмица и постигао пет голова, наставио је у Партизану (51 утакмица, 10 голова), одакле је прешао у Херенвен (29 мечева, три гола).

Након тога је уследила селидба у пољску Арку, где већ ствари нису ишле жељеним током: само осам наступа и један гол. Шанса за поправни је била у турском Болуспору (18 утакмица, један гол), па Баликшехиру (шест мечева).

Михајловић је од почетка августа био слободан играч, па је у редове Суботичана стигао као слободан играч.

(Моззартспорт)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.

27. 06. 2026. у 08:00

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне