ПРИЗНАЊЕ ЗА ТОЛЕТА: Караџић почасни грађанин Суботице

Оља Мркић

01. 09. 2021. у 17:06

ПОЧАСНИ председник Фудбалског савеза Србије (ФСС) Томислав Караџић постао је почасни грађанин Суботице.

ПРИЗНАЊЕ ЗА ТОЛЕТА: Караџић почасни грађанин Суботице

ФОТО: ФСС

Како је саопштио ФСС, признање почасни грађанин Суботице Караџићу уручио је Стеван Бакић, градоначелник Суботице.

За време боравка на челу ФСС од 2008. до 2016. године, у Старој Пазови је завршен мултифункционални Спортски центар, а фудбалери до 19 и 20 година освојили су титуле првака Европе, односно света.

Такође, Караџић је функцију првог човека ФС Војводине обављао 15 година, у два мандата био је заменик председника ФС СиЦГ, у једном мандату председник ФС СиЦГ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИЛОЈЕВИЋЕВА ЗВЕЗДА НА НАЈТЕЖЕМ ИСПИТУ ДО САДА: „Црвено-бели“ морају пронаћи начин да зауставе перфектну Брагу!

МИЛОЈЕВИЋЕВА ЗВЕЗДА НА НАЈТЕЖЕМ ИСПИТУ ДО САДА: „Црвено-бели“ морају пронаћи начин да зауставе перфектну Брагу!

Брага у четвртак од 21.00 дочекује Црвену звезду на стадиону “Муниципал де Брага” у оквиру трећег кола Лиге Европе, са јасним циљем – да настави стопроцентан низ у Европи. Док Португалци блистају на међународној сцени, београдски црвено-бели у Португал стижу под притиском, са само једним освојеним бодом и озбиљном потребом да преокрену лошу форму ван "Маракане".

23. 10. 2025. у 07:00

Коментари (0)

АЛБАНЦИ У НЕВЕРИЦИ! Ево шта је хиљаде људи радило у центру Барселоне (ВИДЕО)