ДИВЉАЧКИ СТАРТ НАД МЕСИЈЕМ: Чудо сачувало најбољег играча света, ово је за затвор (ВИДЕО)

Оља Мркић

03. 09. 2021. у 10:45

ПОБЕДА Аргентине над Венецуелом остала је у сенци дивљачког старта Aдријана Мартинеза над Леом Месијем.

ДИВЉАЧКИ СТАРТ НАД МЕСИЈЕМ: Чудо сачувало најбољег играча света, ово је за затвор (ВИДЕО)

Foto: Printskrin Youtube/Football HD 1M

Дуго се Меси превијао од болова, а помоћ му се указивала пет минута. За то време је уругвајски судија прегледао снимак и потом је Мартинезу показао црвени картон.

У игри је укупно провео седам минута, пошто је у 25. заменио Веласкеза.

Аргентина је славила у Венецуели с 3:1 (1:0). Стрелци за госте били су Лотаро Мартинез у 45+2 и Кореа у 71. и 74, док је почасни погодак за домаћина постигао Сотелдо у четвртом минуту надокнаде времена.

Остали резултати:

Чиле – Бразил 0:1 (0:0)

(Рибеиро 64)

Перу – Уругвај 1:1 (1:1)
(Тапија 25 – Де Араскаета 29)

У недељу је на програму јужноамерички класик између Бразила и Аргентине.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПАРТИЗАН ТРАЖИ ПРАВДУ И ПРОЛАЗ: Парни ваљак вечерас спрема сензацију усред Единбурга

ПАРТИЗАН ТРАЖИ ПРАВДУ И ПРОЛАЗ: "Парни ваљак" вечерас спрема сензацију усред Единбурга

ФУДБАЛЕРИ Партизана ће вечерас покушати да ураде "немогуће" и надокнаде два гола заостатка против Хибернијана на "Истер роуду" у реванш утакмици трећег кола квалификација за Лигу конференција.

14. 08. 2025. у 07:20

АЛБАНЦИ У ШОКУ: Не могу да верују шта су пољски навијачи сад урадили због Србије!

АЛБАНЦИ У ШОКУ: Не могу да верују шта су пољски навијачи сад урадили због Србије!

Црвена звезда и Лех играли су у уторак реванш меч квалификација за УЕФА Лигу шампиона у фудбалу, а европска кућа фудбала решила је да дан касније изрекне казну због дешавања на трибинама током мегдана ова два клуба. Није требало дуго Пољацима да реагују и то тако - да "Албанци чупају косу".

14. 08. 2025. у 12:13

Коментари (0)

ВРБОВАЊЕ У ТОКУ: Шешељ открио своје мрачне сумње