ШОК ЗА "ОРЛОВЕ": Репрезентативац Србије позитиван на корона вирус, удаљен из тима!
ПОСЛЕ редовног тестирања обављеног у петак ујутру у Спортском центру ФСС-а, а дан пред утакмицу против Луксембурга, утврђено је да је Андрија Живковић позитиван на корона вирус.
ФОТО: ФСС
У складу са медицинским прописима и протоколима УЕФА, Живковић је по добијању коначних резултата одмах напустио спортски центар.
Даљи боравак у Србији провешће у кућној изолацији у складу са важећим законима Владе Републике Србије, који се односе на епидемију корона вируса.
Преостали репрезентативци, укључујући и стручни штаб А тима, добили су негативне резултате, тако да су на располагању селектору Драган Стојковићу за дуел са Луксембургом.
Утакмица квалификација за Светско првенство у Катару између Србије и Луксембурга на програму је у суботу од 18 часова на стадиону "Рајко Митић".
Препоручујемо
КРИЗА ГРАЂАНА, ШАНСА ЗА НОРВЕЖАНЕ: Рањена звер стиже на север Европе
ПРЕДСТОЈЕЋИ дуел у Лиги шампиона између Бодо Глима и Манчестер ситија на „Аспмира” стадиону доноси занимљив окршај екипа које се налазе у потпуно различитим формама и такмичарским ситуацијама.
20. 01. 2026. у 08:24 >> 10:05
ДОНАЛД ТРАМП И ЦЕЛА АМЕРИКА У ШОКУ: Ни Србин није спречио најневероватнију спортску сензацију свих времена
Замислите да од рођења навијате за Звезду или Партизан, да сте притом рођени на Аутокоманди, да сте поред стадиона вољеног клуба и одрастали, гледали га и навијали за њега свим срцем, али да вољени клуб није хтео ни да вас погледа, чак ни да пристане да волонтирате у њему. Нешто слично се десило једном момку о коме данас прича цела Америка. А чак ни Србин који је чудо направио - није успео да га спречи у томе. И то пред очима целе нације, а и Доналда Трампа, америчког председника, у ложи.
20. 01. 2026. у 16:16
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)